Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • COLBrattShaw

    csendes tag

    válasz FehérHolló #7521 üzenetére

    Halli
    Mert lehet ahoz az utohoz nem is jar. Fender az ritkasag szamba megy a jatekban.
    Rakerestem, [link] de senkinel nem lattam, hogy lenne neki. Ha jol tudom biztosra ugy lehet menni,amikor skillek utan mar nem dob tobb alaktreszt, ill. semmit csak lovet. Akkor tuti mar nincs mit gyujteni hozza, bar valoszinuleg csak nincs hozza.

    #7500) Elims
    "Jaa,g27-tel! :-) Így màr értem.."
    Itt csak a kormany szamit, nem az hogy g27. En anno egy tizen parezres Genius ffb kormannyal nyomtam, tdu-t, meg Richard Burns Rally-t es mondanom sem kell, nem hatraltatott a marka, sem jatekelmenyben sem precizitasban. A g27-en pont hogy van egy erosen erezheto FFB lyuk, ami elegge megneheziti pl a dragster vezeteset, mivel semmi sem fogja kozep helyzetben a kormanyt, elkonnyul, viszont az ffb effektek meg rangatjak mint az allat, amikor mm-eken mulik 1-2 manuver. :D
    Szoval fokent azoknak akik tudjak, hogy komazzak/komaznak, ill. azoknak akik tulnyomo jatek idejuket autos jatekokban toltik eroson ajanlok felre rakni egy kormanyra, a legolcsobb ffb-s is jo, de esetleg kezdesnek lehetne anelkuli is, ugy csak 5-10e, bar hasznaltan ffb-s is van annyert mar jo. Aki meg nagyon kontrolleres az el tudja donteni, en tuti nem valtanek arra, akarki modja, mivel nagyon bena vagyok vele. Minkettovel lehet nagyon jol menni, ez is a jatekelmenyrol szol csak, bar a pontossag szvsz jobban tanulhato egy kormannyal.
    Mennyit tudom tepni a szam.. Jar itt valami dij erte, vagy csak ban!? :DDD hehe

    [ Szerkesztve ]

    YouTube-on: https://www.youtube.com/c/brattshaw (on youtube)

Új hozzászólás Aktív témák