Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    Na nézzük, sorjában.

    #2392 bendeguz 76 :DDD az...határozottan... :B
    #2395 Tibcee Fel már válaszolt is helyettem, 1 perce hogy otthagytalak a szigeten, hát erről egy szot sem írtál, te nyavalyás. :D Mindensetre, Fel megoldja majd. ...különben is, ez mindig az alelnökök dolga.. (XD)
    #2397 Bronco80 A skilledhez ez a kormány eleve vicc volt, csoda h addig bírta :DDD
    #2398 Chapel Ja hogy te vagy Necropoliten....én meg azt hittem, csak egy ujabb külföldi magányos pernahajder russiaból... Sorrry, visszajelöllek majd.
    Ám azért azt hadd emlitsem meg, ha már itt tartunk, és ezt persze nem kell köbevésett dolognak tekinteni, de, én mondjuk így látom, szóval ez a friends dolog, meg jelölgetés azért valamilyen szinten hadd élvezzen már nálam perszonálisan egy fajta hátteret maga mögött.. Remélem, megérted, mire gondolok.. életembe nem láttalak még, vmit mutassunk fel azért, mielött barátkozunk..:) Utánna semi akadálya. (ps. épp eléggé megbántam már, h anno még az elején visszajelöltem egyből minden jöttmentet aki bejelölt, aztán azota ott vannak a pöttyök friends-eknél, és nem is emlékszem, kik azok..)
    #2400 Fel Köszi. :R

Új hozzászólás Aktív témák