Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacika_

    aktív tag

    válasz Davetim #3091 üzenetére

    Ha az Options/controlls -nál a Steering Damping csuszkát teljesen balra húzod eltűnik a késleltetés.
    a Dead zone-t is levettem, hogy az első pár fokos kormánymozdulatokra is reagáljon, ne legyen lyuk az irányításban
    a Speed factor a sebességtől függően megnöveli a Deadzone-t, szerintem ez is zavaró, csuszka balra
    a Sensitivity-t is teljesen balra húztam, de a kormány progijában 335 fokot állítottam be
    így egész lineáris lett a kormányzás, lehet kis korrekciókat is csinálni, de mégsem túl érzékeny a kormány

    de az FFB-ben hatalmas lyuk van a középállástól kb -30/+30°-ig nem fog semmit, nagyobb kormánymozdulatnál már életre kel, érezni is rendesen, ha megcsúszik, ellenkormányozni kell...

    felraktam az első részt és ott tökéletes az FFB, középállásnál is fog rendesen a kormány, lehet üléspozíciót állítani, műszerfal nézetben nem forgatja olyan zavaróan a fejét...

    megfogadtam, hogy amíg nem jön patch a hibákra, addig félrerakom, ha megbírták csinálni az elsőt, akkor ezt is

Új hozzászólás Aktív témák