Új hozzászólás Aktív témák

  • joergie

    őstag

    válasz Seraph 16 #202 üzenetére

    Ha elveszik tőle Wimbledont eltűnik a motivációja. Nem vagyok benne biztos, hogy Djokovics és Nadal együttes erővel nem tudja letaszítani őt a trónról. És ha kiég, onnan szinte nincs visszaút.

    Nadal és a salak viszonyát viszont pont fordítva fogtad fel. Amit fejlődött tavalyhoz képest, az nem salakon, hanem a játékában javult, tehát minden borításon. Tavaly is megfingatta Federert wimbledonba, Idén még nehezebb dolga lesz, nem beszélve Djokovicsról, aki eszméletlen léptekben fejlődik. Fejére nő ez a két kölök, egyre több lesz benne a kétség.
    Azt, hogyha egyik évről a másikra a 3 grandslam-éből 2-t el tudnak venni egy évben, pontot tud tenni a karrierje végére.
    Go Wawrinka ;] Már top10-es

    Játékodat inkább az ütődhöz igazítsad.
    Haladgatok az edzői tanfolyammal, a héten volt a gyakorlati oktatás, nagyon sokat tanultunk.
    Bár a vizsga nem sikerült, csak én buktam meg. Valszeg mert balkezes vagyok, az öreg meg aki vizsgáztatott, biztos nem ezt szokta meg(anno mindenkit átszoktattak jobbkézre). Meg amúgy is pofára ment az egész. Mind1, majd kijavítom. Max megtanulok jobb kézzel is ütni ;]

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Új hozzászólás Aktív témák