Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz bubi92 #7999 üzenetére

    launcher van, igaz...

    Sikerült eltűntetni a google search bar-t legfelülről, de ahogy írtam nem hagyományos widget volt, hanem valami rejtett applikáció.
    Ezért nem lehetett mozgatni, se semmit csinálni vele. A képernyő azon részére nem is lehet widgetet tenni.

    - Most már csak az a kérdés hogy akkor hogy tudok oda bármit tenni? A képernyő ezen területét minek nevezik, hogy keressek rá?

    (Azért köszi videót. Ezekre azért már én is rájöttem,....igaz nekem más (hasonló) mint a videón (Android ICS).)
    Most már ott tartok hogy status-bar-t szerkesztek (lehúzhatós redőny), meg a home screen tetjén az állapot sort...:)

    ez launcher-t próbáltam, az szép, de eltűntek vele a választható widgetek, amik az appdraw wdigets tabon voltak....
    nova: cube hatás nekem nem jött be.

    - Boldog lennék a gyári launcherrel, ha sikerülne olyan szintű órát mint ami a lock-screen-en van, kitenni legfelülre ahol a google search volt, vagy egy Elixir2 állapot sort.

    Mekkora egy ilyen kiterjesztett háttérkép méret-aránya? Két képernyőnyi? (fontos lenne, hogy pixelre megtudjam vágni PS-ben)
    Kersetem képet a telefonon (gyökérkönyvtár, root, all sub folder) de semmit nem talált. Nem tudom milyen formátumban és hol tárolja a telefon a gyári háttérképeket.
    - Mindenesetre ahogy néztem nagyjából szélesebb mint hosszabb, azaz ha tényleg két képernyőnyi, akkor 16:9->18:16 lesz az aránya? Ez esetben nekem 960*540->1080*960-asat kell vágni?

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák