Új hozzászólás Aktív témák

  • attiati

    veterán

    válasz Fecdzo #7305 üzenetére

    "Hat amennyire en tudom Lmax valoban egy kozponti fx tozsde probalna lenni de nem valami likvid. Tul keves a nagy szereplo az aggregatorukban."

    Vajon miért nem csatlakozik a többi nagy szereplő? Mert több a szabály, átláthatóbb?
    Kvázi új piac lehetne számukra, hisz aki nem akar többé árjegyzős piacot, az át akar menni központosítottra.

    "Nekem a frank hacacare alkalmaval dobtak infot bloomberg terminalrol. Ures volt a konyv teljesen. Kirantottak a talajt a piaci szereplok laba alol."
    Mert felülről kihúzták a talajt a likviditásszolgáltatók. Letojták, hogy lenne igény a longra alulról.
    Láttam én is. Volt árjegyzés egyébként, csak nem indikatív.

    #7298

    "kivel fedezi a nettó kitettségét? És milyen gyakran?"
    "Az meg h milyen gyakran azt a rsik osztaly majd megmondja. Egy reszevel biztosan spekiznek"

    Fizikai képtelenség, hogy minden egyes tradet, mérettől függetlenül továbbítanak anélkül, hogy kötegelnék őket. Úgyhogy sztem az ECN/STP brókereknél sincs azonnali továbbítás és azonnali fedezés.
    A gyakoriság kérdéses.
    Limit order-rel nyitott és stop limittel zárt pozit engedtek kistoppolni 4 másodpercen belül. Míg a hetekkel korábban nyitott megbízást nem. Erős a gyanú, hogy csak azért engedték kistoppolni, mert egyáltalán ki sem küldték a piacra. Ennyit arról, hogy azonnali továbbítás van egy ECN/STP brókernél (és ennek megfelelően az árjegyzés sem azonnali).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák