Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz Fecdzo #7284 üzenetére

    Konzisztens alatt arra gondoltam, hogy 6 éves jó backtest után nem 5-6 hónapig nyerek egy robottal, 2 hónapig bukok és felismerem hogy kuka, majd utána (közben) elölről kezdem a keresést egy másik után. (Egy kis finomhangolás belefér)
    DD max 10%, évi minimum 25% profit.
    Martingale, nagy kötésméretű recovery és társai kizárt nálam. Sokszor gondolkoztam rajta, de mindig arra jutottam, hogy nem bízok benne.

    Nagyon idegőrlő az egész. Amíg bróker voltam addig belefért. Most se időm nincs foglalkozni vele, se kedvem nincs idegeskedni rajta (munkára nem tudok figyelni). Elbuktam ~100k$ profitot, és ott úgy döntöttem elég volt, inkább mentem a tőkét.
    Aprópénzes számla maradt, ezen nem bosszankodok, cserébe kb értelme sincs, de teljesen abbahagyni nem tudom.

    Idegeskedés része: elég sok bukó jött általam kiszámíthatatlan, kontrollálhatatlan dolgokból (leginkább slippage), ezen sajnos csak valami sokkal hosszabb kötésekkel operáló stratégia segíthet, azok meg nagyon távol álltak tőlem.

    [ Szerkesztve ]

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák