Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz csana #7455 üzenetére

    Én arra gondoltam,hogy belenyúltak az idlézés miatt...vagyis mintha lenne valami napi limit is.
    Mondjuk nem értem,olyan nehézkes a craft,lehetne simán játékidő alapján is,és ki lehetne szűrni az idlézőket is,hisz ha valaki nem játszik,akkor idle szerón csak hal és kész.Mondjuk nekem jól jött,mert felmentem medicelni,és hamar összejött a 10 ezer heal,sőt mivel azt hittem,hogy menet közben dobja az acsit,és nem vettem észre,hogy a stat menet közben is megnézhető,hol tartok,negyedra alatt összeszedtem 25 ezer healt :DDD
    De ugye akkor adta be csak,amikor meghaltam.
    Egyébként érdekesek az idle szerók,eddig ha felmentem,mindig az volt,hogy csak egymásnak ugrottak az emberek,szóval nem is idlézés lett a vége :D
    Az viszont másik tapasztalat,hogy bár másfél hete játszok csak,de idle szerón nem kaptam még semmit...Akkor se,ha más szerón igen.

    Egyébként van egy másik bugom is:a ládából kibontott Strange Natascha nem számolja az öléseket...a többi fegyóm "működik"...jó lenne egy Strange Tomislav :D

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák