Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cicero

    őstag

    válasz munky #10169 üzenetére

    úgy látom félrement a kommentem.
    magam részéről nem tradelek, ha összejön 3 ref bedobom craftba egy random sapkára. egyik sapkám sem trédeltem, vagy találtam vagy craftoltam. ok tudom, az előbb kerestem strange bb-t, meg karácsonyi golyókat soldierre. nekem meg ph! fórumon merül ki az egész. az olyan kommenteken amire az előbb is reagáltam egy szmájlival meg csak mosolyogni tudok tényleg.
    rögtön lenne itt 3-4 ember aki eztuán kiosztana hogy mekkora hülyeséget csinálok hogy craftozom a sapikat: ne tegyétek: leszarom.

    nekem publikon pedig az a benyomásom, hogy ha még nem is a trade, csak az anyázás megy. leöl a gyerek 5 hp-val és letauntol, utána meg írja a görcs kis ujjaival hogy fukkju ha dominatedet kap.
    olyat ebben a játékban, - ph! szerveren kívül , még a nyáron - soha nem láttam, hogy írták volna nice shot, good shot, well-played. erre volt a 10 éves vérpistizés. hazajönnek iskolából ahol a többiek azzal baszogatták milyen dagadt és vhol ki kell élnie magát.
    legtöbbször játszani sincs kedvem, ha belegondolok kik ellen játszok.

    egyáltalán van még ph! szerver? vmikor szoktatok gyülekezni? azok közül akik voltak nekem steamen ph!-sok egyet nem láttam mostanában fent..

    bocs, kissé kesze-kusza lett.

Új hozzászólás Aktív témák