Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz ruti #6235 üzenetére

    Mi az, hogy nem forduljak be? :D

    Én senki nem akartam leszidni, csak kompetitív játékot akarok, hogy ne érezzem magam úgy, mint pubon. Próbálok kicsit kemény kezű lenni, ha már én vagyok az egyik admin, mert csak így tudunk majd fejlődni belátásom szerint.

    gtamate2:

    Én nem próbálkoznék ilyennel. Nincs semmi értelme. A milenstoneokat hamar meg lehet csinálni, a többit meg nincs értelme az e-peniszen kívül. Én nem kockáztatnám be az accomat, főelg ha van rajta drágább játék is. Anno volt ilyen Achi program én arra használtam, mert eltűnt egy csomó és avval állítottam vissza. Ma már azt se merném.

    Cucuska2
    Sztem a múltkor respawn time több volt mint tökéletes. Nagyon optimális volt. 4-5 mp körüli jön be nekem.

    Kezdőknek:

    Nekem rengeteg időmbe telt, mire megismertem a mapokat. Próbáljátok memorizálni őket, avval tudtok a legtöbbet nyerni. Azt is próbáljátok, hogy egy kaszttal huzamosabb ideig legyetek és ritkán váltogassatok, mert az elején tudom, nem megy szinte egyikkel se és az ember valami mást akar mindig, de inkább szenvedj és tanulj meg vele játszani. A fegyverekből meg ha az alapokkal vagytok, nem veszíthettek. (talán medic és soli a kivétel)

    MINDENKI:

    Pénteken 9-től game? Aki benne van írja és csinálok eventet!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák