Új hozzászólás Aktív témák

  • HandsOnHard

    csendes tag

    Szoval a HDR-t azél kapcsolom ki mert elég érzékeny a szemem az erős fényekre, amúgy a TF2 ben nem ugy kell elképzelni a HDR-t mint a dod:s vagy a cs.s ven ,itt inkább a szineket erésiti meg, olyan mintha túl kontrasztos lenne.Igazibol jólnézki, de engem zavar.Egyre jobban tetszik a játék, az e betű lenyómásával Hívhatjuk a Medicet hogy töltse kicsit az életönk.Ha a közelben van el is kezdi tölteni.Elég gyorsan tölti az életet.A sniper ha negy kavarodás van elég esélytelen, nem nagyon tudsz eltalálni senkit.Jó ötlet hogy 3 nagy csoportra van bontva a kasztok:Offense, deffense és Support.
    Eddig legtöbbet a Domeman al mentem, elvileg deffens nek van megadva, de szerintem támadni is jó vele.Van egy olyan fegyije amiböl tapadós cuccokat lő ki amit a ball egérgomb lenyomásával felrobbanthatunk,nagyon hatásos, sokat lehet vele ölni,a másik fegyvere az akanavető, hát igen itt az a lényeg hogy el kell találni az ellent, mert ha mellé lövöd és ott robban kb. a negyedét se sebezi.nincs értelme ész nélkül löni vele.Ja és hat töltet fér a tárba,utána tölt ami hoszadalmas,főleg a játék gyors menetéhez képest.

    Pár szerveren már elsők között voltam :D
    Elég sokan tolják.Poén amikor a védők felkészülnek a támadásra, a támadók egy lezárt helyen vannak. és ott ökörködnek, pár mp, és kinyilnak a kapuk kezdődik a harc,elején érdemes olyan kasztal kezdeni ami aknát, vagy más nagy sebezéső fegyvere van, Mert ha támadunk készüljünk fel arra hogy minden hol lesz egy Engineer által épitet szerkentyű, ami elégé megkeseriti az életet.
    Húú a spy nagyon poén,tényleg jól kitalálták, ha negyon közel mész észre lehet venni, de a nagy harcban nem .az a gond hogy amíg láthatóvá válik, utána még kell pár mp, hogy sebezni is tudjunk.Amúgy probáltam ezt a rocket jump ot a Soldier el de nem ment.
    A scout se rossz, nagyon gyors, eltalálni nehéz, de a fegyverei nagyon gyengék, bár a közelharcban nem rossza anyira.

    Az egész játékmenet pörgős, nincs nagyon megálás, kicsit UT feeling.
    Magas sens el lehet jól játszani, mert minden honnan jönnek,meg ugrálnak.

    Amúgy a játék feljegyzi s statokat, hogy melyik kasztal menyit, mentél,melyikel öltél a legtöbbet .és melyikel osztottad a legtöbb hs-t stb.

    Futni nem lehet , a legugolásnak nincs sok értelme, elbujni nem nagyon lehet és szerncsére karakterek eléggé észerevehetőek.


    A HELYESÍRÁSI HIBÁKÉRT ELNÉZÉST KÉREK. :B

    HA VALAMI ÉRDEKEL A JÁTÉKKAL KAPCSOLATBAN KÉRDEZETEK NYUGOTTAN.





    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák