Új hozzászólás Aktív témák

  • Lordus

    senior tag

    4 ságra LED :W

    korábban már megjelent a 4 sárga led, frissítés után, de egy idő után eltűntek egyszer csak.
    Most sajnos az a helyzet, hogy:
    1 - 1 hete frissítettem.
    2 - természetesen a 4 sárga led megjelent, csak akkor tudom eltüntetni, ha bekapcsolom a mikrofont - na ez kizárt.
    3 - 1-2 napja a 4 sárga ledből már csak kettő lett - hurrá - gondoltam - lassacskán eltűnnek!
    4 - juhéjj, ma reggel eltűntek, bekapcsolás után kb. fél perccel
    5 - mégsem juhéjj, mert pár perc elteltével megint mind a 4 elkezdett világítani :W

    Kicsinálnak!!! mindent kapcsolgattam, ahogyan a múltkor is: a bekapcsolást jelző ledet mindhárom állásba váltottam, a tv-t újraindítottam teljesen többször, ki/bekapcsoltam 50x, a mikrofont is ki/bekapcsoltam 50X és nem akarnak eltűnni a sárga ledek...

    a korábbi frissítésnél úgy emlékszem, kb. 2 nap után eltűntek.

    mi a frászkraikát csináljak velük??? olvastam, hogy nemrég valamelyikőtök is járt hasonlóan, de neki eltűnt kb. 10 ki/bekapcsolás után.

    55C725 a tv, legfrissebb 410-es fw

    köszi előre is a segítséget!

    DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

Új hozzászólás Aktív témák