Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz Dazsar #2826 üzenetére

    Tetovaltattam :) . 5-6 eve kezdtem. Az elso tetovalasom valamivel korabbra datalodik, de ahhoz vissza kellene keresnem a,kepeket es azok datumait. Par eve magamon csak en dolgozok ..de mar tervben van egy olyan tetovalas, amit fizikailag nem fogok tudni kivitelezni, igy arra kulso segitseget fogot bevonni.

    Neztem a kepet. A stilus tetszik, a minta is jo. Egy eluto szint azert felhasznaltam volna a hatterbe (voros, barna vagy narancs). Nekem kicsit "vilagos", ez a stilus igazan sok feketevel es kevesebb arnyalassal jon be. Ezert is irtam, hogy megneznem legyogyulva...
    Egy hasonlo stilusun (csak erosebben hasznalva a feketet) gondolkodok en is, csak boka fole es keleti stilusu motivumokkal. De egy szin nem szin, igy a hatteren meg gondolkodok.

    Vazelin: ahogy irtad is, mindenkinek mas valik be. En eddig ketszer hasznaltam. Egyszer a proba kedveert, akkor nem valt, a feketet nagyon megfakitotta. Utana pedig csak addig maradt, mig el nem jutottam bepanthenert.
    Van aki pl. a bepanthent sem hasznalja, hanem spec. kremekkel kezeli a tetovalast. De van aki 2-4 orankent szappannal mossa (mint amikor rendesen furdene) a friss tetovalast es kozte bepanthennel keni. Ezzel gyorsitja a hamosodas folyamatat...neki az valt be.

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák