Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dvd_R+

    őstag

    Sziasztok
    lenne egy XFX Pro 650W Modular tápom és a segítségeteket kérném

    először leírnam azt hogy "úgy kezdődött..."

    Szóval eladtam a régi házam ami egy nzxt phantom big tower volt , és vettem most egy Nzxt H440 Razer editiont (amire várnom kellet kb 3 hónapot mert kis hazánkban nem kapható)

    aztán össze raktam a gépet és utánna tünt fel hogy ez bazi hangos.. úgyanis a régi házamon volt ilyen beleintegrált fan control amivel tudtam szabalyozni a ventiket és mindent a legkisebbre húztam le

    na most ennél nincs így szenvedtem vele komoly 2 teljes napott mire végre úgymond megoldottam a problémát úgy hogy összesen 2 venti megy a 4ből , egy hátsó és egy első .. amit végül nem a szuper gépház által beszerelt akármire van rádugva hanem az alaplap fan system 2-3 nevezetü 4pines dugokra és így a biosba levan húzva a minimumra az rpm...

    eztán tünt fel hogy zúg vagy búg nem is tudom már.. de lényeg valamit csinal még a gép ami nagyon irritáló
    ez volt a hdd amit úgy oldottam meg hogy ferdén tettem be a házba és kb 3 befőtös gumival kitömtem
    így nagyon minimumra leszorítottuk a zúgást mondhatjuk hogy szinte nem is hallani de azért ha valaki tud erre jobb megoldast akkor hálás lennék érte :D

    aztán itt vagyok most hogy a tápnak van egy ilyen fúra ciripelő vagy nem is tudom milyen hangja
    szerintem ez a ventilátor adja ki mert szétszedtem ki poroltam és ahogy bekapcsolom nem adja ki a hangot csak amikor elkezd pörögni picit gyorsabban a ventilátorja
    eddig nem tünt fel mert eddig a földön volt most pedig az asztalon valószinüleg ezért nem vettem eddig észre.

    Kérdés az lenne hogy a táp hibás vagy a ventije vagy mit lehet tenni ? hogy csendben legyen? :((

    Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

  • dvd_R+

    őstag

    válasz fero02 #9809 üzenetére

    Szia de nem a táp hanem a ventilátorja adja ki ezt a hangot

    Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Új hozzászólás Aktív témák