Új hozzászólás Aktív témák

  • Winner_hun

    félisten

    Remélem jó helyre panaszkodok:B Szóval van egy Coolink AP450X tápom [link]
    És van vele egy kis gond. Mégpedig az, hogy amióra megvan, érdekes dolgokat művelt. Lehet, hogy az én hibámból szállt el, vagy valami baja volt. Naszóval az van, hogy a tápkábelt majdnem mindig úgy húztam ki és úgy dugtam vissza a tápba, hogy az áram alatt volt. Amióta megvolt a táp, azóta ha így raktam bele a kábelt, akkor belülről ''recsegés'' jött ki, mintha talán szikrázna. Namsot volt egy alkalom, hogy húztam ki a tápkábelt, szikrázott egyet aztán vége. Elég durva volt, mert 6-os elosztóba volt bedugva, ahova másik gép is be volt dugva, namost az leállt, olyan zárlat volt a tápban. Ezután szétszedtem, kicseréltem a biztosítékot, mert az nemgyengén elszállt benne, majd újra áram alá helyeztem a tápot és puff akkorát szikrázott, hogy az már fájt. Kivágta megint a biztosítékot. Ezután gondoltam, hgoy ezt még1x el nem játszom. Szétszedtem, megnéztem és ez szállt el benne: [link] és itt van még 1 izé, az a ragasztó vagy mi megégett, de az ellenállásnak ránézésre semmi baja:F [link]
    és a tápról itt vannak még további képek, ha kell:F
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Új hozzászólás Aktív témák