Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eldarin

    tag

    Szia mindenki!

    Múlt héten vettem egy Gigabyte G1 gtx 970 videókártyát, amiről pár nap használat után kiderült, hogy elviselhetetlenül cicereg (Coil whine), ezért vissza vittem szombaton és elálltam a vételtől, mindent rendben találtak, szóval két héten belül vissza küldik a pénzem.

    Sajnos szükségem van videókártyára, ezért már szombat délelőtt rendeltem magamnak egy ugyanilyen kártyát, hogy legyen amíg ennek vissza kapom az árát, bízva abban, hogy ez nem fog annyira ciceregni.
    Mai nap folyamán átvettem az új kártyát a megadott Pickpackpoint-ban, ám itthon kibontás közben észre vettem egy érdekes karcot a doboz alján, egy ugyanolyat amilyen az előzőleg vissza vitt kártya dobozán is volt. Leellenőriztem az előző kártya garancia levelén a gyári számot és láss csodát vissza küldték nekem az előző kártyát, ugyanabban a dobozban és még a hozzá járó kupont is kifelejtették belőle.

    Mellékesen megjegyzem, hogy amikor vissza vittem a kedves alkalmazott rögtön azzal kezdte hogy 'nyugodj meg a következő is ciceregni fog'.... nem csodálnám, ha valakinek a keze benne lenne a dologban.

    Holnap vissza viszem és követelni fogom a nekem járó "új" terméket vagy mind két kártya vételárát 224 ezer forint, és másik boltban fogok ezentúl vásárolni az biztos.

  • eldarin

    tag

    válasz htc07 #7622 üzenetére

    Gyakorlatilag egy kártya árát kétszer kifizetve. De igen lehetőség szerint adják vissza mind a kettő összeget amit kifizettem nekik, vagy adjanak egy működő kártyát.

  • eldarin

    tag

    válasz 04ahgy #7628 üzenetére

    Ha már természetesen egyből úgy kezded, hogy mennyire buta vagyok mert utána sem néztem hogy milyen a széria és azt sem tudom hogy mi a Coil whine, nem hinném hogy akarnék veled társalogni bármiről is. Linkelhetek neked 3 héttel ezelőtti posztot a 970/980 fórumból ahova írtam hogy remélem szerencsém lesz és nem lesz túl hangos, de nem teszem, mert nincs kedvem bányászni a hsz-ket.

    Azt is tudom, hogy minden kártyának van Coil whine hangja és táp meg a többi alkatrész is közre játszik. Az előző kártyámnak is volt vapor-x 7950 de csak 300-400 fps környéken nem pedig 60 és am 5 fps mellett is zúgott hangosan :)

    Nem is vártam el és nem hiszem, hogy bárhol írtam volna, hogy semmisítsék meg a kártyát, csak annyit hogy ha rendelek egy új kártyát, akkor egy újat kapjak, de ezzel sincs baj holnap vissza megyek és kérek egy másikat.

    Már azzal elégedett lennék, ha csak annyira cicereg mint a többi, nem kell teljesen halk, de legalább ne azt adják el, amit már egyszer megvettem, szerintem ez ne túl nagy kérés.

    De természetesen én vagyok a buta hiszen én vagyok a vevő.

  • eldarin

    tag

    válasz D@ve89 #7637 üzenetére

    Én a az új terméket szombat reggel 7:44-kor rendeltem a régit pedig szombat délután 17:00-kor vittem nekik vissza. Hétfőn délelőtt pedig csomagolták és átadták a futárnak. Nem tudom, hogy vasárnap mennyire dolgoznak a nagykerekben, de elég gyorsan sikerült elintézniük akkor hétfőn az egészet. De mivel előbb rendeltem az újat mint hogy vissza vittem a már meglévőt, reménykedtem, hogy egy új kártyát kaphatok, úgy látszik ismételten én tévedtem.

Új hozzászólás Aktív témák