Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz LamerGyuri #2252 üzenetére

    Mivelt te szemmel láthatóan lámer vagy, gondolom hogy nem zavarna, ha 4890-ért fizetnél, viszont csak egy 4850 teljesítményét kapnád... :D

    A hangsúly kurvára nem a 3DMark eredményeken van (mellesleg az Unigine Heaven-nel is teszteltem) hanem azon, hogy a kártya ugyabban a gépben és ugyanazokkal a driverekkel, teljesen azonos körülmények között gyengébben teljesített, mint a fele annyi memóriával rendelkező 4870. Két különböző gépben is próbálva. Nem fogok még ülni rajta, és kipróbálni 10 játékkal is, mert ennyi nekem pont elég volt hogy lássam: a kártya szar.

    Ezt megerősítve még egy raklap interneten sajnálkozó XFX 4890 tulaj beszámolójával, és figyelembe véve a tényt, hogy az ő kártyájukat mind kicserélték, úgy ítéltem meg, hogy igen, lehet 3DMark eredmények alapján gariztatni egy videokártyát, ha már így leegyszerűsítjük a dolgot.

    Javíts ki ha tévedek, de ha le akarod cserélni a kártyádat egy jobbra, és veszel egy olyat amelyik köztudottan jobb, akkor nem igazán fasza ha kiderül hogy amit te kaptál az mégsem jobb.

    Remélem kimerítő, és érthető választ adtam az enyhén ironikus és idegesítő kérdésedre.
    Kívánom hogy a vegyél egy 5870-et, teljesítsen majd úgy mint egy S3 Trio, és akkor majd meglátjuk hogy gariztatod-e...

    [ Szerkesztve ]

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Új hozzászólás Aktív témák