Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vati

    senior tag

    válasz HUN]Repa #1128 üzenetére

    "Erre mi szükség ??? Szerintem ezt kár volt ..."

    Jó, jó, nem fenyegetni akartam! :R :R

    Azt hiszem, kiderült: mindenképp egy új tápot kell szerezzek, és ebben a típusban nincs sok bizalmam (eddig se volt, de azért 9 hónapnál bírhatta volna tovább). Szerencse, hogy nem rántott magával más alkatrészt a gépben.

    A) alternatíva: a döglöttet tudom nálatok gariztatni ahogy illik, és mivel nem önálló termékként hanem egy ház részeként vettem, megállapodunk valami ésszerű beszámítási értékben + nálatok veszek egy új tápot. (+generáltok egy elégedett ügyfelet, aki esetleg a következő 200 ezer hardverre költhető forintját is nálatok költi el)

    B) alternatíva: nem sikerül rövid távon végleges megoldást találni (tegyük fel, nemcsak egy kondi szállt el a tápban) ekkor kell vegyek egy újat, és valószínűleg nem az ipon lesz az első cég ami szóba jön.

    Ennyi, ezt értettem azon, hogy "más megoldást keresek de az nektek nem lesz jó."

    Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

Új hozzászólás Aktív témák