Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz BaLee #212 üzenetére

    1. "Megküldték az új alaplapot aminek a dobozában kicseréltek mindent (vagy újrafóliázták?) de a csavarokat kihagyták belőle."
    2. "valamelyik "ügyeskezű" kollégának sikerült úgy visszazárnia, hogy az asus féle usb és firewire kiegészítő csatlakozón elgörbültek a lábak mert pont a fül alá szorult"
    3. "elvitte a monitort majd 1 hét múlva visszavitte az említett ismerősnek egy olyan papírral, hogy ezt az iponnak "nem áll módjában átvenni""

    vs.
    "Összességében én elégedett vagyok velük mert jópár 1000-est megspóroltam azzal, hogy náluk vásároltam és az egy nagy előny, ha valamivel probléma van akkor nem nekem kell intézkedni, hanem jön a futár és viszi ingyen."

    Ez így együtt érdekes, én biztosan nem erre a következtetésre jutottam volna, mert ez nálam 3-ból 0... :F Engem is ez a topik tántorított el, meg a hasonló vélemények, pedig nemrég már majdnem vásároltam náluk.

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák