Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cspapa59

    csendes tag

    Sziasztok Fijjúk a térről! A legnagyobb teret gondoltam.

    Ha tudtok segiteni akkor nagyon nagyon fogom köszöngetni. Igérem.

    Van egy Br 6204Wg routerem előtte egy Smc-s volt. T-Home internettem van 15 Mbit-es
    Nem mondom hogy rosszul működik ám hiába is keresgélek a neten nem találok semmi érdemleges dolgot a problémámra . Ami a Következő: A T-Home adsl tesztjét használva,
    Több alkalommal bejelentettem hogy nem kapom a 15 Mbit letöltési sebességet , Szó ne érje a ház elejét a cég kiküldött egy szerelőt aki megvizsgálta a kérdést mégpedig ugy hogy a modemet használta csak a letöltési teszt sebességének a vizsgálatakor. Az eredmény teljesen kielégítő volt.Miután elment visszadogtam a routert és láss csodát a letöltési sebességem már csak a fele harmada volt az előzőeknek.
    Na jó párszor megbeszéltem a T- Homeos ügyfélszolgálattal de mindig a superszervizüket ajálgatják hogy majd kijön valaki és megcsinálja, ami nem lenne baj de olyan drágák hogy az már ....! Mindezek elkerülése végett próbálkozom a neten kutakodni és ha valaki a router sebességről és beállításáról tud értelmes infot adni akkor hálám a sírig és vissza is.
    Tények : BR 6204Wg router
    T-Home POPPE 15 Mbit előfizetés
    Router nélül a letöltés 13-15 Mbit
    Routerrel 4-6 Mbit vagy még kevesebb :W PLS help me!!!!!!!!

    cspapa59

Új hozzászólás Aktív témák