Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MajaG

    senior tag

    válasz #32577792 #53615 üzenetére

    Ez esetben azt mondjátok, hogy a szerelőtől hallottátok. :) Akkor fogja a telefont, és felhívja a megfelelő osztályt, aki utána néz, ha nincs bent a cím berakja. Mert el akar adni, érdeke.

    Ezért röhögök mindig amikor itt pattognak, hogy lepattintották őket meg nem akartak eladni. Lóf@szt! Legszívesebben az egész komplett magentás álmot eladnák nektek, de ha épp nem megy valami kiszolgáló rendszer, vagy van neki is 50 perc várakozási ideje a másik kolléga felé, mert annyian hívják az adott embert, aki tud neki segíteni a pontos nyilvántartásba, akkor kénytelen lesz gyorsra venni a figurát, mert mindenen pénz múlik, s azt fogja mondani, hogy megy be személyesre vagy azt mondja, hogy ez elérhető kell nem?! Gondolkozzatok úgy, ha hamar bekerültök ügyintézőhöz, akkor valószínűleg, bent is hamar el fog érni embereket, mert nincs bolondok háza, s nem szorul rá a telefonon kívül más kapcsolattartásra. (belső e-mail stb.)

    @btz Ettől függetlenül a kollégának igaza van, ez is egy munka amit végeznek, ahogy az utca seprő is, lehet te sokkal fontosabb személy vagy a társdalomnak, és négyszer annyit keresel, mint én vagy a szerelők, de tudod amikor ezt olvassa egy szerelő vagy egy ügyfélszolgálatos és rossz napja van, lehet szórakozásból lepattint valakit a telefonba, mert milyen surmók vannak már és 1 évig nem lesz annak semmije. Járhatsz te is így.
    Sok szerelő tényleg nem való a pályára, de amiket elvárnak tőlük az is képtelenség. Ezért tart egy nehezen megfogható hiba elhárítása hetekig, jó pár bejelentésig, mert NINCS ideje egy problémával elbíbelődni, ha kap egy napra 8-9 címet. A családjának meg ételt kell rakni az asztalra, így lavírozni kell a minőség és a mennyiség között.

    Minden munkakörnek megjár a tisztelet, na jó a közmunka lehet kivétel. :)

    [ Szerkesztve ]

  • btz

    addikt

    válasz #32577792 #53615 üzenetére

    Én nem tiszteletlenségként mondtam a póznára mászó szerelőt, hanem azon konkrétan azt a fizikai személyt értettem, aki tényleg ott van a helyszinen, aki tudja fejből hogy mi van a szürke dobozban, merre vannak kötve a vezetékek, nem az adatbázisból mondja amit mond, mert én is egy olyan cégnél dolgozom ahol más van a valóságban és más az irodában, ahol szintén nem tudja a jobb kéz hogy mit csinál a bal. Nem tiszteletlenségből vagy lealacsonyításból írtam, csak hogy pontosan látható legyen kire gondoltam, hogy milyen személyt kell keresni. Pont hogy jó értelemben vettem a szerelőt, aki nem a bürokratikus álomvilágban él, nem az elmélet, hanem a gyakorlat embere.

    [ Szerkesztve ]

    ⓑⓣⓩ

  • dchard

    veterán

    válasz #32577792 #53615 üzenetére

    Örülök, hogy nem csak nekem tűnt fel. :) A legjobb amikor egyértelműen kiderül: az elmúlt 1-2 hónapban itt felszedett infókból a vélt tudása alapján próbál meg válaszolni a segítséget kérőknek, aminek több ízben is az lett a vége, hogy butaságot mondott.

    Már számtalanszor leírtuk, de idén talán még nem: nincs azzal semmi gond, ha valaki nem ért egy területhez, csak ne tegyen úgy. Ha nem tud valamit, kérdezzen vagy olvasson utána, ne próbálja meg kitalálni.

    Hogy egy kicsit tovább árnyaljam a képet: hosszú hosszú ideig nem volt itt egyetlen T-s ember sem "aktív" belülről pontosan azért, mert néhány fórumozó mondjuk így "túl tolta" a témát és képtelen volt diszkréten kezelni a lehetőséget. Azt gondolom, inkább örülni kéne és tartani a szájat :)

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák