Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz wmati #31296 üzenetére

    Világosan leírja, hogy nem akar ISP-vé válni, a cél a technológiai és jövőkutatás, tehát senki ne is álmodjon róla, hogy majd a google fillérekért elviszi hozzá a gigabites optikát.

    Ennek tudatában mit lehet róla gondolni? Akihez eljut az jól jár, mi meg maximum csorgathatjuk a nyálunkat. Bár én egyelőre elégedett vagyok a 30/5-tel. Vagy ha néha nem is vagyok az, szerintem 3.250-ért megéri, és nem is adnék érte többet és itt a kulcs. Persze mindenki többet akar de fizetni nem hajlandó érte. Én hosszú évek óta most vagyok először úgy, hogy nem érzem magamat pofátlanul lehúzva, szerintem a 30/5-ért a 3.250 jó ár, ennyit rossz szájíz nélkül is hajlandó vagyok kifizetni és szerintem a szolgáltató sem jár rosszul ezzel az árral: nálam csak egy modemük van, se drága HGW-t se drága boxot nem adtak ami ebből a havidíjból csak hónapok alatt térülne meg. A jó árért cserébe nem reklamálok ha éppen a 30mega csak 20-szal megy a csúcsban.

    A korlátozásra visszatérve: biztos vagyok benne, hogy egy normális QoS-t a felhasználók többsége boldogan elviselne a korlátlanság oltárán, de ezt a pofátlanságot hogy minden csomagot egységesen a béka segge alá lehúznak, na ezt nem. Ez megint az egyoldalú az előfizetőt komplett idiótának néző hozzáállás. Hogy stílszerű legyek: a Matáv-os Mindenkinet-es időket idézi ha még emlékszik rá valaki...

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák