Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz Allien #28342 üzenetére

    Ja, van rá két órája úgy, hogy arra a két órára is két címet kap :) Elég meleg pite...

    Mikor nálunk kötötték mondta a csóka hogy szerencsém van hogy hozzánk jött először.

    Nálunk két koaxot kellett lehúzni a társasház kábelcsatornájában, de megérte, mert így sem a lakáson belüli kábelezéssel, sem fúrással-faragással nem kellett bajlódni, tükör is a sajátom volt csak forgatni kellett. Segítettem neki, mert normális volt, ilyen expressz módban is valamivel több mint egy óra volt a buli.

    Én ajánlom a 120-as tükröt, nálunk is ilyen van. Most éppen szakad a hó, de hibátlan a kép. A nagyobb nyereségű tükörnek nyilván extrém időjárási körülmények között lesz haszna mivel nagyobb nyeresége folytán nagyobb tartalékkal is rendelkezik. Egyszóval időjárásállóbb lesz a dolog. De a rögzítésére nagyon figyelni kell. Egy több emletes ház tetején egy ezeréves kirohadt árbocra nem tenném rá, amilyen szelek nyáron voltak...

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

  • gerolka

    tag

    válasz Allien #28342 üzenetére

    Kicsit kioktatónak érzem az írásod -bár lehet nem így van akkor elnézést-, mindenesetre én volnék a fizető megrendelő, kicsit sem érdekel, hogy mennyi ideje megy el rá! Én is egyfajta szolgáltatásból élek, én sem mondhatom a kuncsaftjaimnak , hogy hozzanak áldozatot ezért amiért fizetnek.
    Ennek ellenére tisztában vagyok vele, mint ahogy te is írtad, ha fúrni kell akkor fúrni kell, nem is azt írtam, hogy nem engedem, hogy fúrjanak, de azt elvárom, hogy 100%-os munkát végezzenek. Volt szerencsém több alkalommal is látni milyen kókler munkát képesek végezni, és itt általánosítva írok, nem kimondottan a T-sekre utalva!

    dchard

    Nálam családi házra lesz, de körbe vagyok véve magasabb épületekkel, egyetlen pont van ahová fel tudják rakni, ez szerencsére az általad korábban ajánlott oldal szerint megfelelő lesz.

Új hozzászólás Aktív témák