Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz Andie #16381 üzenetére

    Jah, akkor mindegy végülis. :)

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

  • Andie

    őstag

    válasz Andie #16381 üzenetére

    Na update - leírom, hogy röhögjetek.

    Voltam bent tegnap a Mammut-béli t-home ügyfélszolgálaton. Kis fiatal hölgyhöz kerültem, előadtam mit szeretnék (SAT tv HD minicsomag). Rendben, rögtön intézi, kattingatott, irogatott, anyám neve, telepitési cim, stb stb. Na akkor most telefonálok a technikai támogatásra, hogy megkérdezzem, ki van-e építve önnél ez a szolgáltatás. Itt meghökkentem, mondom furcsállnám, ha nem volna, hát mégegyszer hangsúlyozom, SAT TV! - de ő csak telefonál. Hümmög, bólogat, igen , igen, nem.. értem..
    Hát sajnos azt mondták, hogy nálam még nem elérhető ez a szolgáltatás, mert nincs kiépítve valami RS3 vagy miafaszom.
    Nézek rá - mondom hölgyem! Mégegyszer, lassan, tagoltan elmondom: SAT TV! Műűűűűhóóóóódas! Teccik érteni? Fentről gyün az adás, műholdról. Le a parabóla antennába. A műhold, mint olyan, nem tud szelektálni, hogy Budapestre szórja a HD adást, rám, 10 km-el arrébb meg már nem! Ez technikailag képtelenség. Oké? Tessék beállítani a csomagot, és kész.
    De nem, sajnos azt mondták, nálam még nem áll rendelkezésre a szolgáltatás. Sajnálja, ő nem ért hozzá technikailag (nem is néztem ki belőle, de nemis ez a dolga) - próbálkozzak novemberben, hátha. Tettem még néhány tétova kisérletet, hogy elmagyarázzam, mi a baj ezzel az érveléssel, de hajthatatlan volt. A gép azt irta ki, hogy kék, akkor kék.

    Visszakullogtam a melóhelyre, de a kisördög csak nem nyugodott. Felhivtam ismét a 1412-t, hátha értelmesebb emberhez kerülök. 10 perc menükóborlás, többszörös azonosítás, stb után végre élő emberhez kerültem. És értelmeshez!!! Elmondtam neki mit akarok, ő 2 perc alatt beállította, és azt igérte, 2 napon belül megkapom a HDMI-s beltérit. Sms-t is fogok róla kapni.
    Megköszöntem és letettem.

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák