Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Derek V.

    tag

    válasz Kaba #127566 üzenetére

    2019-ben ez állt a szerződésben és akkor ez volt kint a weboldalon is:
    A határozott idõtartamú elõfizetõi szerzõdés helyébe a
    meghatározott idõ elteltével határozatlan idõtartamú elõfizetõi szerzõdés lép, kivéve, ha az elõfizetõ egyoldalúan - vagy az elõfizetõ és a szolgáltató közös
    akarattal - a határozott idõ lejártát megelõzõen írásban nyilatkozik arról, hogy a határozott idõ leteltével a szerzõdést megszünteti. A felek a határozott idejû
    szerzõdés idõtartamának meghosszabbításáról a szerzõdés megkötésekor és az elõfizetõ kifejezett nyilatkozata esetén a határozott idõ elteltét
    megelõzõen szerzõdésmódosítással dönthetnek.
    Jelenlévõk között kötött szerzõdés esetében a határozott tartam lejáratának napja a szerzõdés szerinti szolgáltatás létesítésének napjától, kipróbálási
    idõszak esetén annak lejáratának napjától számított, a szerzõdés tartamának megfelelõ idõtartam lejáratának napjával megegyezõ naptári nap.

    Most meg ez van az oldalon:
    A szerződés határozott tartamának lejárata után az Eht. 134.§ (14a) bek. b) pontja alapján nem lép határozatlan időtartamú előfizetői szerződés a határozott időtartamú szerződés helyébe.

    Amikor az egy év lejárt az ügyfélszolgálat azt mondta, hogy hűségidő nélkül megy tovább ez a szolgáltatás, ha nem akarok váltani. Csodát nem várok a Telekomtól, de ha ezt a csomagot nekem most megszünteti, akkor nem fogom tudni ismét megkötni. Vagy rosszul tudom?

  • gabor9991

    őstag

    válasz Kaba #127566 üzenetére

    Ma a 250/10 digitális jólét csomag miben különbözik a feltöltési sebességen kívül a normál(több éve kivezetett) 250/20 csomagtól?
    A feltöltési sebesség nekem annyira nem fontos a havidíjban viszont van 30% mínusz.
    És ha jól látom már semmilyen feltétel nem kell ahhoz hogy a digitális jólét csomag választható legyen plusz akár határozatlan idejű szerződéssel is megköthető és nincs a korábbi egy év a szerződésben maxalizálva.
    Így akár úgy is érthető ez a csomag hogy lett egy legkisebb /legolcsóbb az eddiginél is.

Új hozzászólás Aktív témák