Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szeva000

    addikt

    válasz epahladin #4109 üzenetére

    Köszönjük a nagyon komoly kritikát:D:D:D
    Ezen nem is röhögni tudok...inkább sírva fakadni :W .
    Az,hogy te egy informatikai mérnök vagy kb20évesen,sztem ne verd a nyálad olyannal,amihez fingod nincs.(egy informatikai mérnöknek annyi köze van egy elektronikához,mint egy sánta bagolynak kimenekülni az erdőtűzből)
    Én meg ezeket javítom már legalább 10éve,uhogy van picike tapasztalatom arról,hogy miként épül fel egy ups,főleg mi a gond egy olcsó lommal és mi a jó egy komolyabb szériában(amikben természetesen van hibás).
    De azt sem tudom mióta van itt 380V....már régen 400V :D:D....jah...én is tanultam pár év elektronikát....csakhááát én foglalkozom is vele már lassan 20éve.Ennyi idő alatt meg kijön,hogy mi a sz*r és mi nem.
    Az viszont sajna igaz,hogy már az újabb szériák(legyen ez bármilyen termék),nagyon alultervezettek és soha az életben nem fognak annyit bírni,mint a régi jól bevált termékek.

    Ráadásul:
    Itt nem smart ide vagy oda,meg az a nagyonjó-ról volt szó,hanem az induktív terhelés miatti problémákról,amit más ups nem szeret elviselni....Mondom....az erdőtűzzel gond lesz ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák