Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz Rick4 #22631 üzenetére

    Reddotot még sosem vettem így nem tudok beírni neki egy piros pontot se. Románom már volt sok, régebben tök jók voltak. Tehát hogyha bementem egy bótba akkor kaptam emos-t meg tudja fene milyen szemeteket hoztam haza a pénzemért, pld reddotot, de azt mindig elegánsan kimozogtam, hogy á csak az árát kérdeztem meg. Mindenhol azt olvastam, hogy hulladék. De amit korábban vettem annál többeket bírt évben az njoy.. Vidéken lakom, nincs választék, meg sokáig porosodhat a polcon mire lesz ilyen hülye mint én, hogy megveszi. Románokat olcsón adogatta az emag, így vettem többször is ha kellett. Aztán az utolsó külön vett njoy román az úgy járt, hogy akkor ment tönkre a töltés abban a powercom upsben amiből lett a traktor díszkivilágítás. Így nemtom meddig bírta volna, de mélykisült.
    Tavaly blekkfrájdéjkor az emag egy well.ro 12Ahsat melegített rám ill melegítettem én magamra. Nemtom milyen áron, de olcsóbb volt mint egy 7Ah-os a listában, így megvettem. Ez lehúzott már egy évet, errefel szarrá ment a makrai tápom 2 hete, mikor felidegesített a gyerek, hogy már megint tévézik és lenyomtam a biztosítékot. :(( Magamban is meg a szekrényben is. De utána már makrai nem töltött többé. Most jön kínából a pótlás, majd kiderül meddig bírja ez a nemendzsoj, de román akksi. ez well tehát jobb. :-)

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák