Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liptonn

    csendes tag

    válasz Isten88 #18757 üzenetére

    bocs hogy csak most válaszolok, de azóta elvittem a tesómhoz kipróbálni, ott ugyanezt a problémát produkálta, aztán megvolt egy format + clean windows install, előbb csak a grafikus drivert telepítettem és egy gog-os játékot, de ott is voltak beesések és akadozások, aztán letöltöttem az összes szükséges drivert és már a steamről feltelepítettem további 2 játékot, semmi változás. Aztán tegnap vettem egy Gigabyte RTX 3080 Gaming OC-t, DDU-val az AMD-s drivert le, legújabb nvidia driver fel, és kezdésnek egy ilyen fogadott:

    másodpercenként sok akadással, ezért néz ki úgy mint egy fésű, és érzésre olyan mintha 20 fps-sel ment volna. amúgy néha a 6900xt-vel is csinálta ezt, de általában ott nem ennyire egyenletesen sok akadozás volt 120fps alatt, csak random.

    a legrosszabb hogy nem tudok fix 120 fps-sel sem játszani, mert hiába lenne jóval több mint 120 fps-em, időnként a gpu usage és a watt beesik, és akkor bemegy 120 alá, és akadozik.
    Itt pl lementem egészen 480p-ig, ami aztán tényleg elég kellene hogy legyen a stabil 120-ra, de így is be-bezuhan 120 alá és akkor akadozik:
    https://streamable.com/7ymtdp

Új hozzászólás Aktív témák