Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz Cs1csó #19660 üzenetére

    Oké, szerencsére a kolléga elméletben kisebb terheléssel bír, tehát ilyen eszközök már meg fognak felelni a céljának, ha nem akar legózni.

    Én is a legózást javaslom, mert betörőként ha látom hogy van kamera és tudom hogy a házbeliek 1 hétre elutaztak, tuti hogy elszívnék 2-3 órányi cigiz mielőtt áramtalanítás után bemennék a kamerák látókörébe. :D
    Na mondjuk ha betörőnek állnék tuti kiképezném magam a youtube "Lockpickinglawyer" videóiból hogy roncsolás mentesen jussak be a házba, hátráltatva a felderítést. :D

    #19655 Cinemazealot

    Köszi hogy beírtad hogy 10k-ért szerezted. Mennyi kiegészítőt kaptál hozzá?
    Én a darabját 5k-ért garancia nélküli raktárban álldogált SPS MID1000rti 0,8as esetén csak magát a gépet kaptam a csónaknehezéknek szánt aksikkal. :D

    Amúgy most látom már inaktív a hirdetés, csak nem valamelyikőtök lecsapott a maradékra?

    Mindig is tudtam hogy a hardverapró bolhapiacát is folyton át kell nyálazni, mert sokan véletlenül az "Egyéb hardverek" közé teszik a dolgaikat, áron alul, mert nem tudják melyik szegmenshez tartozik. Így nem veszik észre hogy ár alatt adják. :D

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák