Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skót

    aktív tag

    válasz Spirál #69 üzenetére

    Nos ez talán azért lehet mert ilyen korban még minden ami velünk kapcsolatos nagyrészt a középsulival is kapcsolatos...

    Ott vagy napi 5-10 tanórát tulajdonképpen ott élsz ilyen korban (sajnos)
    De lehet a vita épp házimunkáról vagy egyébről is
    A korosztályunkra (16-18) jellemzően a ''tanulj mert nem leszel sikeres'' vitatéma a jellemző
    mivel közeledik az érettségi meg a továbbtanulás kérdése és a szülők mindíg szeretnének jobbat a gyereküknek, hogy kevesebb munkával jobban éljen mint ők, és ezért korbácsolnak a tanulásra.

    Ez teljesen megérthető, én is ezt szeretném ha lenne gyerekem.
    Spirál tán épp te mondtad hogy voltál 3,4-es átlagú most lettél 4-es vagy leszel
    és hogy semmi se jó.
    Ez talán azért lehet mert ha látják, hogy unszolásra képes vagy többre is próbálnak mégtöbbet kihozni belőled (és ezt néha lehet kicsit túlzásba viszik)
    Én pl világ életemben (1-6. osztályig nem számít mert ott tanulás nélkül kitűnő voltam:D) nagyjából 4,2 és 4,75 között végeztem és sose felelt meg egyik se, még a 4,75-ös átlag se mert pl az a szar ének vagy a nyelvtan nem jött össze csak 3-asra vagy 4-esre...

    Ez ellen sajna nem tudsz mit tenni sztem, legfeljebb annyit, hogy valóban tanulsz (akár céltudatosan 1-2-3 tárgyat ami érdekel) vagy megmondod, hogy bocsi de ez minden ami a csövön kifér.


    _Volkovy_: uh ez durva? mit csinál édesapád?
    amúgy nem panasz képpen mondtam mert tudom, hogy vannak akik mégkevesebbet látják szüleiket

    "A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

  • Lengyi

    aktív tag

    válasz Spirál #69 üzenetére

    Szerk: mégsem kell ez ide, mert kifejteni nem szeretném :B

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák