Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz ladybug #101 üzenetére

    Igen, igényelné ő is a többszöri együttlétet.
    Viszont ha ilyeneket írsz, nem érted a problémám. Én nem holmi pubertáskori dacból ellenkezek folyton valamiféle elnyomó rendszerrel. Volt ilyen időszak is, amit leírtál, hogy egyszerűen veszekedni kell, ismerem, én is ilyen voltam, már kinőttem.
    Nekem az a problémám, hogy kicsit csalódtam a szüleiben. Nem feltétlenül csak arról van szó, hogy beleszólnak a dologba, hanem hogy régebben másnak láttam őket. Most meg egyre inkább kényelmetlenül érzem magam, mintha nem is ismernének engem. Azt hittem, jól kijövünk egymással, közben meg nem. Nem látják az igazi énemet.
    Példa: amikor nyáron elkezdtem tekerni Bp-n. Megismertem más bicikliseket. Megtanultam az úttesten közlekedni, most már én is elítélem a járdán tekerőket, betartom a kresz-t, tudatos biciklis lettem, aki nem fél perces spirálzárral köti le az utcán a biciklit. Na most ezt folytattam ősszel is, aztán télen is. Kb hülyének néztek, hogy lehet télen biciklizni. Már untam odamenni, tudtam h megint kérdeznek majd valami hülyeséget, ami már dühítő... nem fázok? Nem félek? stb. stb... Mindig el kell magyarázni, hogy nem, és hogy miért nem. De nem változnak, ezt a dolgot egyfajta különcködésnek veszik... pedig nem csak én bicikliztem télen, én kérek elnézést, hogy inkább testmozogtam, mintsem lekéssem a 104-est és álljak fél órát várva a következőre a megállóban.
    Azt is hiszik, hogy én valami csöndes és mogorva ember vagyok. Amikor tömegesen voltak rokonok, visszahallottam h komolynak és mogorvának tartottak, holott egyikük sem beszélt velem. Ja mert hogy túl komolyan nézek... hát bocsánat, nem mosolygok folyamatosan.
    Pedig a barátnőm, barátok, haverok, mindenki tudja hogy én mennyit nevetek, hogy folyton mennyi hülyeségen töröm a fejem... Az más, h a szülők előtt nem nevetek annyit, mert nem olyan a téma, amiről megy a beszéd.
    Ez mondjuk túl komplikált dolog, mindegy. :(

Új hozzászólás Aktív témák