Új hozzászólás Aktív témák

  • manhun1222

    csendes tag

    Sziasztok. Nos 14.én végre elindult a Győri OKJ képzésem amire már fél éve jelentkeztem(2 hetet csúszott csak az oktatás). Itt elmondták ,hogy az oktatás 2 hetente szombaton reggel 9-től 3-ig tart. Illetve minden második héten "témazáró" amit otthon egy online felületen kell elvégeznünk. ( mint az online kressz) Az első oktatási napon volt a szintfelmérő vizsga ami tényleg nem nagy kunszt, igazából minden alap dolgot kérdez. Elméletileg 3 iskolában fog történni az oktatás és tekintve ,hogy 3 szak indult egyszerre így 18+ fő van az osztályban. A három oktatásnak 96 órája közös, majd utána válik szakirányúvá az oktatás. Így az első oktatás után azt tudom mondani ,hogy az oktató nagyon jó fej és nagyon darálja az anyagot. Nem csak mondja-mondja ,hanem folyamatosan kérdezi ,hogy eddig érthető e. Tényleg az alapoktól kezdjük, PC használat , szoftverek, beviteli eszközök, stb.

    Eddig úgy vagyok vele ,hogy várom a következő oktatási napokat. De ugye ez még csak az első volt.
    Hiányozni nem lehet ,mert így is próbálta úgy elrendezni az oktatási napokat ,hogy az ünnepeket ne érintse , illetve a munkanapokat se természetesen. (Nyilván lesz olyan eset amikor fognak hiányozni emberek)

    Remélem kicsit segítettem azoknak akik az OKTÁV képzésein gondolkoznak.

    Koeman

Új hozzászólás Aktív témák