Új hozzászólás Aktív témák

  • cannibal

    senior tag

    BUÉK :DDD

    Srácok, volt valaki a Pláza előtti rendezvényen tegnap este? Életemben most hallottam először erről a Fehérvár hangja dologról. mert a résztvevők itt léptek fel. TE JÓ ÉG!!!! Ha azt mondom, hogy kritikán aluli a műsor, akkor még dícsértem őket. Köszönöm nekik, hogy tönkretették a kilátogató emberek szilveszterét. :( Az egy dolog, hogy apuci megvette a helyezést a versenyen, de lehetne annyi önkritikájuk, hogy ettől még nem fognak tudni énekelni. Az este mélypontja volt amikor oldalra szól a csaj, hogy tegyék már be a rolling in the deep -et. Mondják neki, hogy az a szám nincs meg. Erre fogja magát és bejelenti, hogy nem baj ő ettől függetlenül elénekel belőle pár sort. (Ezt a számot szerintem az eredeti előadón kívül még ember nem énekelte el normálisan.) Nálam itt pattant el valami. Lehúztam a forraltborom és hazamentem. Nagyon sajnálom, mert Majkáék nagyon jó hangulatot csináltak. Megénekeltették, megmozgatták a tömeget. Erre utána meg benyomják ezeket a bohócokat. Gyakorlatilag egy baromi jó bulit tettek tönkre vele. Jobb lett volna, ha inkább a DJ jön és nyomatja a zenét. Sebaj, mindig tanul az ember.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák