Új hozzászólás Aktív témák

  • Tizedes1

    aktív tag

    válasz forras2 #10924 üzenetére

    Figyu:

    Anno volt a fekete-fehér tv, kis képátlóban....
    Na, ha ott a véleményed elhangzik és megáll a fejlődés, nem tudnánk a hajunkra kenni már a VHS-t sem.....
    Más:

    Képátló. Aki egy 2 fejes videót lecserélt egy hifi stereo 6 fejes videóra és az 51 centis tv-jét 82-re váltotta, az talán emlékszik még arra, hogy ahogy nőtt a tv képátlója, szükség volt jobb minőségű videómagnóra is, mert a 16:9-es arányú 82 centis tv-n a régi ITT Nokia fostalicska képet jelenített meg, a Sony 6 fejese pedig korrekt képet produkált.....
    Ami pedig ebből a lényeg: Most, hogy van FullHD és plazma meg Led háttérvilágítású LCD stb... most már ezekhez ugye nem elég a VHS minőség, de a FullHD pedig kevés a 4K tv-hez....

    Most akkor belecsöppenhetünk a PC világából megismert, milyen gépet vegyek, hogy 3-4 évig ne kelljen fejlesztenem problémába, mert ha ez így megy tovább(ezért jó a konzol a csak játékra ), a végén kitalálják, hogy a francért kell batár nagy tv-t venni horror áron és 4K orange-ray vagy milyen fantázianevű korongot/hdd-t venni, hanem vegyél annyi szemüveget, ahányan nézni akarják a műsort és kalap-kabát.

    A nappalim csak 3 méter széles. Ha számításba vesszük, hogy a Fullhd-hoz az 50"-os tévémen nem csak azért kell a 2 méteres ajánlott távolság, hogy a FullHD részletességet még élvezni tudjam éééés el tudjam térben helyezni a DTS-HD-Master Audio és egyéb hanganyagokhoz a hangfalakat.........AKKOR megérkeztünk a "Minek vegyek nagyobbat és hova a picspacsba tenném ,ha lenne rá lóvém ?" kérdéshez.

    65" majd, talán, esetleg, ha úgy alakul...... persze, igény vóna rá, hogy idézzem Fábryt, de nekem már ahhoz is egy zsírosabb meló kellett - Lángosos nem számít ;) ), hogy bevállaljak egy több százezer forintos tévét...

    Szóval "röviden" ennyi.
    Ja, még valami: a lakás 44nm, de amikor elmentem egy Gyúrón lévő kecót megnézni, ahol a nappali volt 47nm, akkor rájöttem, hogy bizony-bizony, milyen jó, hogy az asszony nehezen tud elbújni előlem és 5 perc alatt fel tudok takarítani......( de azért egy projektor ötlete rögtön bevillant azért :K )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák