Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz ZsZso #79259 üzenetére

    Nagy ritkán ülök taxiba, szoktam beszélgetni a sofőrrel a kocsikról. Mondanak hideget, meleget is, szóval érdekmentesen beszélnek a verdáról, vagy a korábbi verdáról.

    Priusban is ültem egyszer, 15 km-es túra volt. Nem látom nagy előnyét egy hibridnek egy takarékos motorral szemben. Azt a Priust használtan 170k km-rel vette a taxis, 350k km volt benne, Százhalombattáról jár Budapestre dolgozni vele, engem Érdre vitt.
    Ezzel együtt nem tetszik, sem az utastérben, sem a csomagtartóban nem találok első blikkre elég helyet egy Octaviával összehasonlítva például, pedig 2 millióból már van helyválaszték is.

    Még egy gondolat: vonóhorog. Ha használták, az lehet gond. Nem mindegy, hogy valaki alkalomszerűen hazavitt egy-egy bútort a Jyskből, vagy őstermelő és minden héten négyszer a nagybanira talicskázza a portékáját.

    10k km/év: Anyósom kocsija ennyit fut, munkába járós Ignis, városon belül. Vidékre az Após Passat-jával járnak. Öcsém Jettája 15k km/év, városban alig veszi elő, hetente kétszer megy haza szülőkhöz, 500 km/alkalom, amivel a futás nagyját le is fedtük.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák