Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz bitpork #61584 üzenetére

    De most komolyan, ez itt minden alap nélkül lenne? Nekem nem úgy tűnik. :U Ugye majd te se posztolod sehova annak a képét, aki esetleg a családod életére tör, vagy körbenyitogatja az autódat? ;) Könnyű ám úgy nyilatkozni, mikor különösebb érdeked nem fűződik ahhoz, hogy kiderüljön az igazság, de ha holnap nálad néz körül a csóka, egész biztosan másképp gondolkodnál erről. A jóember lop, nem csak tőlem, nyilván mástól is. Meddig kell várni szerinted? Míg esetleg meglepi az öreg néni, és agyonveri egy ásóval? :U

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • pilóta

    nagyúr

    válasz bitpork #61584 üzenetére

    Azért tegyünk különbséget. Itt egy tolvajt látunk, ne tekintsünk el ettől. Tetten van érve. Az én szememben ezzel kapcsolatban semmilyen személyiségi joga nincs többé, lemondott róla, amikor lopni kezdett.
    Nem, nem azt mondom, hogy bárki képét ki lehet tenni a netre, de egy tolvajét bizony lehessen már...

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • bb0t

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz bitpork #61584 üzenetére

    Én úgy gondolom, hogy nem fog megjelenni a fotóm sehol. Tudod miből gondolom? Abból, hogy annak lövik ki a szemét gumilövedékkel aki elmegy egy tüntetésre, azt késelik meg a kocsmában aki kocsmában van szombat este 10-kor, azt a csajt rakják fel napiszarra aki részegen parádézik nyilvános helyen. Engem valószínűleg nem fognak meghurcolni az arcképemet mutogatva mert nem adok rá okot. Annak az embernek a képe okkal került ki most ide. Egyébként az emberek általában akkor veszik kezükbe a dolgokat mikor úgy érzik magukra maradtak és nem kapnak mástól támogatást segítséget. Hollandiában nyilván nem fogják térfigyelő kamerával nézni az utcafrontot, mert jó a közbiztonság. Józsi bácsi is azért vezet áramot a kerítésbe mert senki nem foglalkozik azzal, hogy ellopják a tyúkjait meg lelegelik a zöldségeit és akkor ő éhen hal. Szóval az "önkényes visszaélésnek" oka van.

    De bezzeg olyanok mindig vannak akik egy közvetlen hangulatú társaságban azért felvetik, hogy hát ezt nem kéne itt mindenkinek mutogatni. Ez mindenkinek az érdeke. Persze legfőképpen a tolvajoké, rablóké, bűnelkövetőké.

    "Bár a megnyilvánulásod alapján a legjobb lenne minden rövid gatyás szandis szakállast árokba lőni , biztos ami biztos" -> A szalmabáb érvelés olyan érvelési hiba, mikor az egyik vitapartner, a racionális vita szabályait megsértve a másik vitapartner torzított álláspontját támadja.

    A torzított álláspont általában nagyon hasonlít az eredetire, azonban jóval gyengébb, leegyszerűsített annál. A torzított állítást a vitapartner, mivel az sokkal könnyebben támadható és sokkal nehezebben védhető, hatásosan támadhatja, annak látszatát keltve, hogy az eredeti állítást cáfolta meg.

    Ezt itt tanultam.

    [ Szerkesztve ]

    Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Új hozzászólás Aktív témák