Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rolly

    veterán

    válasz Atigepesz #45113 üzenetére

    én csak azt nem szeretném hogy csak úgy elszórd mert ebből 1-2 életre simán lehet megélhetést összeszedni ... Szóval szerintem ne kapkodd el és jó áron add el...

    az előbb írt kereskedői dolog nem rossz ötlet erről jut eszembe van egy-két ital nagykeres kapcsolatokkal rendelkező ismerősöm akik lehet tudnak neked segíteni. Ha dobsz elérhetőségeket akkor elküldöm nekik a sztorit (írd róla részletesen), s ha tudnak segíteni - jutalékért - biztos fognak ...

    [ Szerkesztve ]

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Atigepesz #45113 üzenetére

    Oké felőlem mindegy, persze várhatod hogy majd a Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek topikban üt be a tuti a 7116 üveg, összesen valahova 42 és 420 millió Ft közé pozicionált borritkaságaidra, még akkor is ha ebben a topikban történelmi időkbe vesző távlatban kelt el valami sör/csoki árfolyamnál drágábban.

    Gyakorlatilag ebből azt látom, hogy azt szeretnéd ha valaki megoldaná helyetted a helyzetet, de most tényleg nem azért, azt hiszed, hogy hamarabb el fog kelni a bor itt, vagy rajtunk keresztül, mintha összeütnél neki egy honlapot? Mert "Honlapot meg ne szándékozok emiatt csinálni mert nem szeretném ha olyan sokáig benne lenne a pénzem" alapon kb időben neked annyi időráfordítást se ér meg több tízmillió ft, hogy csinálj neki egy weblapot. Háááááááát... Olyan lesz ám ez mint a lottó. Annyit megtesz érte az ember, hogy kér egy két mezős gépit, de ennyi is az esély hogy bejön. Valami netes ismeretlen felhajt neked vevőt, egy telefonnal fotózott kép meg a te 3 db valaha a fórumra beírt fórumposztod kedvéért, hogy most bemondod hogy bezony neked van 7116 üveg eladó mesebeli értékű borod. Hát, aha. Optimista vagy az egyszer biztos! Mennyi ideig tartana egy honlapot összerakni neki? Nem lehet, hogy már kész lenne, mióta ezen filózol? Egy statikus weblap tök elég lenne. Elitbort megkerested? Fogadok, hogy nem. Azt gondoltad, de most tényleg, hogy ide beteszed, és pár napnál rövidebb idő alatt (egy honlap összeütésénél kevesebb idő alatt) zsebedben a zsé, bor elmegy? Komolyan???

    Ha visszaolvasol biztos nagyon kevés helyzetet találsz amikor egyetértettem Rick-kel, mert valahogy úgy hozza az élet hogy mi ketten mindig mást gondolunk a dolgokról, de ez tipikusan az a helyzet, amikor értem, hogy mennyire igaz az amit az aláírásában tart, ha idézehetem: "ebben az évben is mindent úgy csináltál mint eddig, mégis végig más eredményekben reménykedtél." Azt hiszem értem, mire gondolt, te pár netes hsz beírásán kívül, meg pár mél megírásán túl nem nagyon szeretnél ez ügyben tenni, majd valami fórumozó, netes cimbi megoldja, neked meg nem áll benne sokáig a pénzed. Hát, biztos így lesz.
    De esélyesebb, ha egy kicsit rádolgoznál a dologra, és nem mindig a kifogásokat keresnéd, hogy amiket itt beírtak, az miért nem tetszik neked, akkor könnyen lehet hogy közelebb kerülnél a megoldáshoz. Ja, csak azzal tennivaló van, állati nagy pech. :U

Új hozzászólás Aktív témák