Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadowX

    őstag

    válasz Rawulf #30323 üzenetére

    Mint ahogy már mondtam (és gondolom ezzel Te is egyetértesz) ennek a szériának súlyos 100 milliókat kell a kasszába tennie. Nem tehetik meg, hogy olyan dolgokat raknak bele, amit az olyanok, akik nem olvasnak képregényt ne értenének. Erős a kétségem, hogy valaha lesz olyan képregény-adaptáció, amely hű lesz a nyomtatott elődjéhez (a batman-széria se lett olyan, és gyanítom, hogy az új superman-nek sem fog sikerülni, ahogy a bosszúálloknak sem sikerült, csakhogy a pókembert ne is említsem). Nekem speciel a Dark Knight Returns I - II. animációs filmként tetszett, de azt sem mondanám képregényhű adaptációnak - bár batmannel elfogult vagyok, mert nálam ő a kedvenc.
    A sorozat megint más, mert ha túljut az első kritikusnak mondható pár részen, akkor berendelik a többi részt, és ott lehetőség van kicsit jobban kibontakozni. Meg ott akár a nézőközönség is sokkal szűkebb. Ha egy sorozat epizódjait jó esetben megnéz 3-4 millió ember, akkor sikeresnek mondható. A mozifilmnek csak egy esélye van, ott kell több 100 millió nézőt hoznia. Legalábbis én így látom.

    A kommentekben a lényeg amúgy: popcorn mozi. Én így indultam neki...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák