Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyi007

    veterán

    válasz FoxiestFox #98069 üzenetére

    Itt van egy hasonló gép az üzlet kínálatából ahol én is vettem - a különbségeket sorolom.

    X260 Laptop (ThinkPad) - Type 20F5

    Sorozatszám:XXXXXXXX
    Gép típus modell:20F5S2RG0G

    Processzor
    1x 6th Generation Intel® Core™ i5-6300U Processor(Core i5-6300U)
    Memória
    1x 4GB DDR4-2133
    Operációs rendszer
    Windows 10 Pro 64(EN:English,FR:French,IT:Italian,DE:German,NL:Netherlands Dutch)
    Merevlemezek
    1x 128GB helyett- 500 GB Hdd-vel kértem
    Vezeték nélküli hálózat
    1x Intel® Wireless-AC 8260 2x2 AC & Bluetooth® 4.1
    Portok
    1x 2 USB 3.0; Mini DP; Docking/Port Replicator; Ethernet; HDMI; 1 Always On USB 3.0; Microphone/Headphone Jacks
    Kamera
    1x 720P HD
    Grafika
    1x Intel HD 520
    Monitorok
    12.5" HD
    A gép belső akkumulátora másfél - két órát visz terheléstől függően. Jelenleg 69%-os állapota van stat program szerint.

    A billentyűzete nem működött megfelelően, erről tájékoztatva lettem és az alaplapról lett lehúzva (ettől fizikailag még ott volt a gépben) mellé kaptam egy Usb-s magyar Dell billentyűzetet.

    Ezért fizettem 29990 forintot és 6 hónap garanciát kaptam, számlával és a szétcsavarozható helyeket leragasztották matricával ami a garancia meglétét igazolta.

    Ezután vettem egy BT billentyűzet - amit a tablethoz egyébként is szintén venni akartam 1600-1700 forintért.

    Aztán vettem SSD meghajtót és másik Ramot a gépbe vadonatújan, garanciával az Emagról, valamint külső házat (2000 Ft) a HDD-hez amit kivettem a gépből.


    Végül postaköltséggel együtt 7590 forintért egy vadonatúj billentyűzetet is vettem a régi helyére (francia kiosztás) amit 6000 forintért szereltek be a notiba - én nem tudtam volna megcsinálni ezt bevallom) - ehhez így járt magyar matricakiosztás is

    Ki lehet számolni így hogy mennyibe került a gép összesen - ellenben rengeteg fontos alkatrész így vadonatúj és több éves garanciával is rendelkezik.

    És akkor várom hogy te hasonló X260-as notit mennyiért tudnál most venni és hozzá felmutatni garancialevelet is....

    Részemről lezárva.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Új hozzászólás Aktív témák