Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _ak_

    addikt

    válasz adik #8172 üzenetére

    Ettől tartok én is, de amint említettem, több fórumozóval is találkoztam akik ugyanilyen kártyát ugyanilyen mobilba, gond nélkül használnak. Sandisk ill. kingston micro sdhc 4gb. gugliba is beírva sorra dobja ki az elégedett felhasználókat. A nokia oldalán sem azt írják, h nem megy nagyobb kártyával, mindössze nem volt letesztelve nagyobbal, de sajnos dolgoztam áruátvevőként szervizes mellett és ismerve az ő mentalitását előre bele vagyok fáradva a vitákba.
    Ezért is kérdezem, h milyen módszerekkel vizsgálják be, mert ha a megnézem a nokia oldalán és küldöm vissza, vagy beteszem egy kártyaolvasóba és rámásolok egy mp3at a bevizsgálás, akkor nem lesz rövid a móka.
    Nem tudom, érvényes-e még, h a bizonyítási teher az üzleten van az első 6 hónapban, ha ez a törvény megváltozott, akkor lehet, h inkább egyből a kingston supportot keresem fel.

    Félre értés elkerülése végett nekem nincs bajom az eladókkal, nekik sem szokott velem lenni, csak tudom, h mennyire törik magukat a szervizesek.. ;]

    Let's begin, de gozaimasu!

Új hozzászólás Aktív témák