Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • finest

    őstag

    válasz ML320 #555 üzenetére

    A pénzt ne is mondd! A rokonoktól nem akarok pénzt kérni, bár az időm nekem is elmengy, ha segítek, idegesítenek is, mindig hétvégén és azonnal kell menni.
    Múltkor is átjött az egyik - természetesen a lakásba cipővel jöttbe,végig az összes szőnyegen,bár én nem kértem rá -, h neki az Explorerben megjelennek egymás alatt mindenféle sorok, amikor gépel. (Szóval, h a címsorban az előzmények...ha nem vágnád) És már oda is perdült a gépemhez és a slusszkulcsával mutogatta a képernyőm előtt hadonászva miliméterekkel, h mi merre meddig... Megállt bennem az ütő, tudom, h képes lett volna meghúznia kulccsal a monitort, de akkor öri hari az biztos... nyomban rádobtam volna a 35 kilós Dell P113-amat a kocsija motorházára... Dehát rokon, ilyet mégsem csinálhatok meg vele. Inkább elmondtam 3x, h Eszközök-Internetbeállítások-Általános-Előzmnyektörlése ... csak menjél má'!


    [Szerkesztve]

    “Don’t shoot, I’m Globish.”

  • bobsys

    addikt

    válasz ML320 #555 üzenetére

    Manapság meg még egy kényes téma: vírus írtasz, telepítesz, stb. Az ott töltött 4 órából kb 15 percet gépelsz csak, a többi időd a fal bámulásából áll (kivéve egy esetet ). A munka elvégeztével mennyit kérjek?

    Én simán a 4órát kérem el. Lehet olcsóbbat is keresni, nem bánom. Azt a 15percnyi kattintást meg kell fizetni.

    Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

Új hozzászólás Aktív témák