Új hozzászólás Aktív témák

  • finest

    őstag

    válasz marsu #659 üzenetére

    Erről eszembe jut egy búvárhajós sztori.
    A Dugó téren ücsörögtünk a barátnőmmel Szegeden, amikor két öreg faszi leült mellénk. Az egyik, a fiatalabb, kb. 50-es, az idősebbet fűzte, h vegyen tőle halolajas kapszulát, mert az jó minden öregkkori bajra. Az érvelés közben hozzáfűzte, h a halakat, amiket beletesznek több ezer méter mélyről fogják, szóval tuti üzlet...
    Össze is néztünk erre a barátnőmmel, és feltettem a költői kérdést félhangosan, h mégis mivel fogják több ezer méter mélyről a halakat. Mire a csajom rávágta: búvárhalyóval!
    LOL.
    On:
    Tegnap felhív a sógorom, h a videán lassan töltenek be neki a felnőtt kategóriás filmek. Hozzá fűzte, h van nekik az a Thomson (ez a modemük, mint kiderült), amin az egyik lámpa nem világít, amióta a gyerek felment a U2 weboldalára az anyával. (- Tehát az asszony a hibás.) Mondtam neki, h én nem szoktam a ledeket figyelni a modemen, de biztos nem az a hiba. Ettől függetlenül nem hagyta abba és azt mondta, h ő bizony bemegy a szolgáltatójához és rájukbórítja az asztalt, ha nem csinálnak valamit.Tvnetwörkös internetük van, így leteszteltettem vele a sávszélességet, de nagyjából megvolt. Próbáltam csitítani, meg hogy kiröhögik és elhajtják a francba, de nem értette meg.
    Most kíváncsian várom, h a szolgáltató kicseréli-e a modemét, amiért nem világít minden led, vagy elhajtják a francba?


    [Szerkesztve]

    “Don’t shoot, I’m Globish.”

Új hozzászólás Aktív témák