Új hozzászólás Aktív témák

  • anjani182

    őstag

    válasz Rover623 #677 üzenetére

    Ez igy igaz...épp a héten volt, hogy a srác vett egy 2 portos USB hub kábelt, visszahozza 4!!! nap múlva, hogy neki ez nem is kell, inkább egér kellene... :( természetesen visszavettem, és ő vett egy egeret, és még rá is fizetett, mtam neki, legalább drágábbat vegyen, pénzt vissza nem adok :P

    Aztán 3 hete bejön egy jól ismert ügyfél, nincs-e kölcsön notink :C az övé elromlott...dehogy van, mondtam...akkor adjak egy univerzális tápot, mert nem müködik a notebookja, ő biztosan tudja, hogy az a hiba :U másnap hozza vissza, hogy jaj hát nem kell ez neki, 3 napon belül vissza kell vennünk, mondtam neki vásárolja le tonerre, ugyis mindig azt vesz, oké levásárolta...de azért megkérdezdtem tőle, és mi baja a notebooknak? Hát még a múltkor otthon hagytam a tápját, üzleti úton volt, és vett a Metroba egy uni tápot, de vhogy nem jól dugta rá az uni csatit plusz-minusz felcserélte, és szétb@szta az uni tápját :Y és ezért azt hitte, ha vesz másik uni tápot, akkor jó lesz :DDD ezt a logikát...az meg sem fordult a fejébe, hogy a notebookot baszta szét, nem a Metroban vásárolt uni tápot, v mindkettőt :U Mondtam neki, vigye a Clevo szervizbe... :C

    [Szerkesztve]

    Forever and ever, let's make this last forever.

Új hozzászólás Aktív témák