Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz ML320 #550 üzenetére

    Az eddigi két legjobb telefonos ''ügynök'' beszélgetésem:
    1.
    - (a T-Com megbízásából telefonáló hölgy) egy sokkal jobb és kedvezőbb telefonelőfizetést tudok önöknek ajánlani a mostaninál, sőt még a percdíjaink is a legjobbak az országban...
    - köszönöm, de ez a vonal egyirányusítva van, ezen csak hívást fogadunk, valószínüleg nem tud olcsóbb megoldást
    - ó elnézést, ezt nem tudtam
    :DDD

    2.
    - nagyon jó számítástechnikai képzéseink vannak, és a közeljövőben fogunk az önök városában is tanfolyamokat indítani. érdekli-e önt vagy bármelyik munkatársát egy ilyen jellegű képzés
    - milyen jellegű tanfolyamok lennének ezek?
    - alapfokú, középfokú számítógép kezelői képzés, akár vizsgázni is lehet (a mondókája végére kiderült, hogy hasonló dologról vagy ugyanarról van szó, mint az ECDL rendszer)
    - nemvalószínű, mert mi egy számítástechnikai cég vagyunk, és az, hogy itt dolgozhassunk, elengedhetetlen, hogy valamilyen képesítésünk legyen. az ön által ajánlott képzések egy ilyen ágazatban nem érnek semmit.
    - megkérdezhetem, hogy milyen végzettségek ezek?
    - persze: rendszerinformatikus, programozó, szoftverüzemeltető, CAD tervező...és még egyéb kiegészítő képzések
    - köszönöm, azért az egyik tanfolyamszervezőnk felkeresheti önöket egy tájékoztató erejéig?
    - nem köszönöm, felesleges időnk nincs, és mivel nem tudnánk mit kezdeni az ajánlott tanfolyamokkal, biztosan nem!

    marha és értetle! :((( :W

    #552 - nem, sajnos még azt nem szoktam meg, hogy egy internet bekötést is analfabéta, primitív módon kell 5ször elmagyaráznom, holott rajtvan azon a rohadt szerződésen (ami még alá sincs írva), hogy 5-7 nap az aktiválás és a bekötés ideje... (na jó, a bekötést én csinálom, ezért az azonnal megvan, ha az aktíválás megtörtént)
    #552 - :Y :C :R

    [Szerkesztve]

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák