Új hozzászólás Aktív témák

  • ML320

    aktív tag

    válasz BeBe #402 üzenetére

    Na ja, de a földi halandó mit kezd a számlával?

    És jönnek a partnereink, számla kéne nekik... Vagy átmegyek számlagyárba, ami már full illegál, és nem szép dolog, valamint ha bebukok, akkor nagyot bukok...
    Ha olyannak ítélnélek meg, akkor azt mondom, odaadom a cuccot olcsóbban, kvázi viszonteladói áron, a számlát meg megcsinálom annak, akinek szüksége van rá. A bolt a pénzénél van, esetleg egy kis ''extra profittól'' esik csak el, viszont ha korrekt és jó kiszolgálást kapsz, akkor visszajössz majd. Ráadásul olcsóbb, így boldog vagy!!! A partnereink megkapják a számlát, ők is boldogok! A főnököm is boldog, látja, hogy nő a forgalom! Már csak nekem kéne élvezni a munkát ;)))

    A gond csak az, hogy tök ismeretleneknek, teli bolt előtt nehéz a helyzetet alkalmazni...
    Tegnapi eset: kolléga víruskeresőt ajánl ki, ismerős meg jön, hogy van-e kódom a Nodhoz... Vazze... Most mit mondjak...

    Akiknek számla nélkül adok valamit, általában visszajárók, vagy azok ismerősei. Hasznom nincs belőle, de az én filozófiám: ami neked jó, nekem meg nem rossz, az ellen nem fogok tenni...

    Ember tervez, Isten perverz...

Új hozzászólás Aktív témák