Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz toydog55555 #22295 üzenetére

    Egy alkalom akasztott ki engem, amikor szívességből(mi másért persze, mert én jófej srác vagyok, naná) gépet kellett megnéznem. Hát nem megy a net. Mondom mé? Átmegyek. Gép egy régi p4-es, elindul, mondja csaj hogy kimegy cigizni, addig úgyis elindul gép. o_O

    Gondoltam poénkodik,de neeeem, volt vagy negyed óra mire bejött az XP asztal. Amin persze egy ikon üres hely nem volt, teli volt teljesen az egész képernyő.

    Na kezdjük egy automatice programindítás pusztítással. Mondom ok, a 8 vírusírtó nem kell, az 5 spyware progi nem kell, minek van fennt külön 3 tűzfal nem is értem, bazz ezt nem is ismerem, ezt sem meg ezt sem, a másik meg minek nincs is webcamerája, divx update biztos tuti kell, stb. stb. stb...

    Na irány a böngésző. Opera, Chrome, ne adj Isten Mozilla??? Háttaznincs, van IE 5. valamennyi. o_O

    Okké, indítsuk. Cirka 2 perc alatt be is jön, a 19 colos monitor felét kitakarják a különféle toolbarok. Na itt adtam fel... Nem szarakodtam uninstallal, előbb megcsináltam egy teljes reinstallt, amiért persze nem kaptam végül semmit a hölgyeménytől, de még csak egy üdítőt sem. :(

    Live-Die-Respawn

Új hozzászólás Aktív témák