Új hozzászólás Aktív témák

  • biga

    senior tag

    Na akkor én is egy két szösszenetet:
    - elvisz USB kártyát, másnap visszahozza gépestül, nem megy. A slot mellé dugva a kártya (én sem értettem, miért nem ment...)
    - s754-es foglalatba s939-es proci beletéve (behozták, hogy nem megy a proci, amit tegnap vettek). A proci lábaibol lényegében 754 db fekszik. Csak a közepén áll néhány :)
    - gépben egérrágta kábelek, a gép nem megy (utána egy hétbe telt, míg az egeret elkaptuk a boltban. Merhogy behozta vele...)
    - fordítva berakott RAM rendszeres
    - ház fém alaplaptartó lapjára közvetlenül rácsavarozott alaplap rendszeres (nem megy. Pedig most vette a lapot)
    - a korábban említett patronkérdések: fekete-fehér patron kell (válaszom általában: sajnos most csak fekete van, ha holnap bejön, biztosan lesz fehér is); mennyi ideig tart ez a toner (válaszaim: ha nem használja, akkor a végtelenségig);
    - vásárlás kezdetek: kellene egy darab számítógép (sajnos csak 2 és 5 darabos kiszerelésben van); a már említett csak játékra kell, max 100e, sulinetre, céges számlára (és ha lehet, alkudnék is).
    - idézet egy láthatólag rosszul látó idős embertöl, miután nagy nehezen bejön, és körbenéz: ''Na úgy látom jó helyen vagyok. Sírkövet szeretnék venni...''
    - notebook kellene, max 150-ig, de játék is fusson rajta!
    - ''teleítsék már fel legyenek szívesek az Internetet is'' (említettem már, megvan nekünk letöltve az egész.....)
    - 2 éves alkatrész garanciára visszahozva: ''mia az, hogy egy-két hét a gar. Adjak helyette másikat'' (Hogy tudnám megértetni az emberekkel, hogy a garancia nem cserét jelent?)
    - ''Nekem piros gépház kell (a belseje lényegében mindegy....), mert az megy a tapétához.
    - fickó LCD vásárlásra 2 napi hidegélelemmel, és sugárzásmérővel érkezett. Lényegében a raktárunkon lévő összes monitort kimérte, letesztelte. Majd egy napig nézegette.

    A Sulinetes vásárlások külön megérnének egy misét. Még az elején, okt-dec-ig igen nagy hajtás volt. Folyamatosan ilyenekkel jöttek be a vásárlók, hogy van 20e Ft-ja, mire lehetne még elkölteni. A végére általában nagyon belefáradtunk, akkori tipikus válasz pl: vegyen belöle 10 egeret, az pont annyi. Ilyenkor általában rájönnek, hogy hülye kérdésre csak hülye válasz adható.


    Most hírtelen ezek jutottak eszembe, de szinte minden napra jut legalább egy gyöngyszem

    ''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

Új hozzászólás Aktív témák