Új hozzászólás Aktív témák

  • TheReMiXeR

    senior tag

    válasz animatrix11 #11353 üzenetére

    Én (mivel ez nem üzlet) megbeszéltem volna vele egy találkozót és jól pofán baxtam volna.
    Lassan már az üzletben is ez jön. Annyira de annyira háború kezd kialakulni az eladók ill. a vevők között. Nem tudom, kedves kollégák Ti hogylátjátok, de ez a jelenlegi piaci helyzet drasztikusasn lerontja a vevő kinézetű emberek viselkedését.

    Pár napja a helyi lexarabb középiskolából (IQ szintre gondolok) bejön 4 diáknak kinéző suhanc. Szerintem lopni akartak, de mivel lokátor szemem van ez nem jött össze. Akkor fogyott el a türelmem, mikor odalépett hozzám az egyik szószóló, hogy árajánlatot akar kérni egy 600ezres gépre. Visszakérdeztem, hogy mennyi??? Erre szemrebbenés nélkül elismétli, hogy 600.000.- Ft-os gépre kér árajánlatot. Ekkor egy szájbavágás helyett azt találtam mondani, hogy "ezt most fejezzük be". Kérdezte, hogy miért. "Figyu, nehúzzuk egymást, most fejezzük be" és elhajtottam (végre) őket a pitsába. Most fordult elő velem először, hogy elkültem valakit. Ezt már egyszerűen nem lehet elviselni. 3Ft-ja se volt soha egyben a srácnak, de szivatni az szeretne. Hááát a jóqrvanénikéjükkel szórakozzanak az ilyenek.

    Megváltoztam, új év, új szokások de nem érdekel. A háborút akarnak akkor legyen.
    Én nem vagyok hajlandó elviselni tovább a nyílt szopatást.
    Lassan leeht, hogy én is befejezem...???

    Vangelis barátuknak meg gratulálok a bölcs döntéshez!

Új hozzászólás Aktív témák