Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rjy08

    tag

    válasz Kendek #4049 üzenetére

    Biztosan kap elegendő áramot, mert máskülönben nem működne stabilan, amikor be van kapcsolva a 2,4 ghz wifi is.
    Csináltam egy teljes visszaállítást gyári állapotra, mielőtt vissza állt volna, lenyomtam a wifi fizikai gombját is. Miután visszaállt, bekonfiguráltam a szükséges dolgokat, majd rádugtam a külső merevlemezt. Egyből írta ki hogy visszavette usb2-re.
    Azt hittem, hátha valami beállt a háttérben és egy reset megoldja. Sajnos ez sem segített.
    Torrenttel próbáltam a letöltést. Szóval azt írod, nem lenne nagyobb a sebesség akkor sem, ha megfelelően működne az usb3 átvitel?
    Hálózaton keresztül max 30MB/s a másolás az usb2-be visszakapcsolt routerre kötött hdd-nek. Torrent letöltés Download stationnal 8 MB/s körül mozog, míg gépről töltve a torrentet, hálózaton keresztül mentve a hdd-re 10 MB/s fölé nem megy a letöltés. Gépről töltve a gép belső ssd meghajtójára 25 MB/s a letöltés. Nyilván lehetne több is, de csak egy 2,5 gigás filmet töltöttem le. Ugyanezzel a fájllal teszteltem mindegyik módban a letöltést. Érdekes mindenesetre a felhozatal.

Új hozzászólás Aktív témák