Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kendek

    MODERÁTOR

    válasz sunpower #1036 üzenetére

    Teszteltem egyet Entware alá telepített friss Transmission-nel. Portot átírtam (saccra 63548), kinyitottam a tűzfalon, utána Open-re váltott a WebUI-n is. Annyit tudok, hogy PPPoE (DIGI) esetén lehet, hogy nem jól jelzi az állapotot, szóval csekkold le itt is. Ha ezen az oldalon nyitva találja, akkor elvileg - gondolom - jó.
    Beraktam egy kisebb (~350 MiB) torrentet, azt elkezdte az Incomplete könyvtárban, majd 100%-ot elérve rögtön átkerült a Completed-be. Ebben nem látok hibát, de ezen a téren nem is tapasztaltam még sosem rendellenességet.
    Ha a WebUI-n keresztül módosítasz valamit, majd leállítod a daemon-t, akkor sem rögzülnek az entware/etc/transmission/settings.json fájlban a módosítások? Ha igen, akkor a remote gui alkalmazás lehet a ludas, és javaslom, hogy módosítsd kézzel a fájlt. Azt úgyis csak egyszer kell megtenni.
    A LED-ek jól világítanak, és szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy az IP kiosztásos problémához semmi köze a szkriptjeimnek. Ha pl. telóval nézed akkor oké, vagy általános a jelenség?

    <-ƘƘ->

Új hozzászólás Aktív témák